Перейти до вмісту
Home » Наша команда

Наша команда

Про фонд

З перших днів військової агресії Росії проти України 2014 року генеральний директор підприємства МірІммуноФарм розпочав благодійну діяльність, надаючи військовим і цивільним особам Дел-Іммун V®, який призначається для миттєвої підтримки імунітету та зміцнення здоров’я. За роки збройної агресії у вигляді допомоги було передано більш ніж 1 мільйон доз Дел-Іммун V® усіх форм випуску.

Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року благодійну допомогу було розширено відповідно до нагальний потреб військових України. Завдяки самоорганізації небайдужих людей, що за власний кошт закуповували засоби індивідуального захисту, військове спорядження, продукти харчування і медикаменти, з’явилась команда однодумців і було прийнято рішення відкрити благодійний фонд «ПРЕЙ ФО ЮКРЕЙН» для збору коштів для надання більш суттєвої цільової допомоги професійним військовослужбовцям і цивільним особам, що постраждали від дій агресора.

Керівництво і представники Благодійного Фонду «ПРЕЙ ФО ЮКРЕЙН» мають постійні контакти з Міністерством Оборони, з військовими частинами і представниками інших силових структур України. Майже всі захисники України мають потребу у засобах індивідуального захисту. Список потреб постійно оновлюється. Також, Благодійний Фонд «ПРЕЙ ФО ЮКРЕЙН» співпрацює з волонтерськими організаціями і благодійними фондами США та Європи

Від команди

Наша команда звертається до всіх небайдужих долучитися до спільної мети – наблизити перемогу українського народу у його боротьбі за право жити в європе йській демократичній державі з власною історією, культурою, мовою і правами. Кожен донат наближує нас до цієї мети і зберігає найцінніше – життя українців. Все є і буде Україна!

Федір Г.

Голова фонду, генеральний директор ТОВ «МірІммуноФарм», Київ, Україна

Ігор Л.

Волонтер, координатор з логістичних питань, Київ, Україна

Анна О.

Волонтер, координатор з адміністративних питань, Київ, Україна

Рая В.

Волонтер, координатор з фінансових питань, Київ, Україна

Колектив фірми

Волонтери,  Stellar Biotics LLC, NJ, USA.